4 dagen van urban sports
Op dit vierdaagse festival ontdek je tal van activiteiten voor alle leeftijden. Zo is er een uitgebreid sportprogramma met wedstrijden, demonstraties en initiaties van de meest gedurfde actiesporten, zoals BMX Freestyle, Parkour, Breaking, Skateboarden en Klimmen. Bovendien kunnen de jongste bezoekers hun fietsvaardigheden testen in het kinderdorp. De urban festivalsfeer met street art, muziek en street food is dé ideale aftrap voor de zomervakantie.

Instragram   Facebook

Programma



09.00 - 19.00 PARTENAMUT DORP Initiatie
11.30 - 13.00 11.30 - 13.00 Elite - Vrouwen - Training
13.00 - 14.30 SKATEBOARD Initiatie
13.00 - 15.30 BMX FREESTYLE Elite - Mannen - Training
15.30 - 18.00 BMX FREESTYLE Elite - Mannen - Training
16.00 - 17.00 SKATEBOARD Free riding
16.00 - 19.45 PARKOUR Xtreme Team Parkour - Training
17.15 - 18.30 STEP Free riding
18.30 - 19.45 ROLLER Free riding
09.00 - 18.00 PARTENAMUT DORP Initiatie
10.00 - 11.00 BMX FREESTYLE Elite - Vrouwen - Training
11.00 - 12.30 BMX FREESTYLE Junior - Mannen - Training
12.30 - 14.00 BMX FREESTYLE Amateur - Mannen - Training
14.00 - 16.00 BMX FREESTYLE Elite - Mannen - Kwalificatie - Warming-up
16.00 - 17.00 SKATEBOARD Free riding
16.00 - 19.00 BMX FREESTYLE Elite - Mannen - Kwalificatie
17.15 - 18.15 STEP Free riding
18.30 - 19.30 BMX STREET Free riding
09.00 - 18.00 PARTENAMUT VILLAGE Initiatie
09.15 - 10.00 BMX FREESTYLE Junioren - Mannen - Kwalificatie - Warming-up
10.00 - 11.00 BMX FREESTYLE Junior - Mannen - Kwalificatie
11.00 - 11.45 BMX FREESTYLE Amateur - Mannen - Kwalificatie - Warming-up
11.15 - 12.15 SKATEBOARD Jeugdcompetitie
12.45 - 13.45 BMX FREESTYLE Run and Wheels Sessions
12.45 - 14.15 PARKOUR Speed Challenge Pro +18
13.15 - 14.15 BMX PARK Para-atleten demonstratie
13.15 - 14.15 BREAKING Breaking Championships - Crew & Beginners - TOP 8
13.45 - 14.30 BMX FREESTYLE Elite - Vrouwen - Kwalificatie - Warming-up
14.15 - 15.00 SKATEBOARD Best Tricks
14.30 - 15.00 BREAKING Breaking Championships - Crew & Beginners - TOP 4
14.30 - 15.30 BMX FREESTYLE Elite - Vrouwen - Kwalificatie
15.30 - 17.00 BMX FREESTYLE Elite - Mannen - Halve Finale - Warming-up
15.45 - 16.45 SKATEBOARD Competitie - Vrouwen
16.00 - 16.30 BREAKING Breaking Championships - 1vs1
17.00 - 19.00 BMX FREESTYLE Elite - Mannen - Halve Finale
17.15 - 18.15 SKATEBOARD Best Tricks - Vrouwen
17.15 - 18.15 BREAKING Breaking Championships - Halve-Finale & FINALE
17.15 - 18.15 PARKOUR Demonstratie - Pro
19.00 - 20.30 BMX FREESTYLE Junior & Amateur - Vrouwen - Training
09.00 - 18.00 PARTENAMUT VILLAGE Initiatie
09.15 - 10.00 BMX FREESTYLE Junior & Amateur - Vrouwen - Finale - Warming-up
10.00 - 11.00 BMX FREESTYLE Junior & Amateur - Vrouwen - Finale
11.00 - 11.30 BMX FREESTYLE Junior - Mannen - Finale - Warming-up
11.00 - 12.00 SKATEBOARD Competitie - Mannen - Qualification 1
11.00 - 12.00 PARKOUR Freestyle - Demonstratie PRO
11.30 - 12.15 BMX FREESTYLE Junior - Mannen - Final
12.15 - 12.45 BMX FREESTYLE Amateur - Mannen - Finale - Warming-up
12.45 - 13.30 BMX FREESTYLE Amateur - Mannen - Final
13.30 - 14.15 BMX FREESTYLE Elite - Vrouwen - Finale - Warming-up
13.30 - 14.30 PARKOUR Freestyle - Demonstration PRO
13.30 - 14.30 BREAKING 'THE BATTLE'
13.30 - 14.30 SKATEBOARD Competitie - Mannen - Qualification 2
14.15 - 15.15 BMX FREESTYLE Elite - Vrouwen - Final
15.15 - 16.00 BMX FREESTYLE Elite - Mannen - Finale - Warming-up
16.00 - 16.30 SKATEBOARD Competitie - Mannen - FINALE
16.00 - 16.45 BREAKING 'THE BATTLE'
16.00 - 17.00 BMX FREESTYLE Elite - Mannen - Final
16.30 - 17.30 PARKOUR Speed Challenge Pro - Finale
17.30 - 18.15 BREAKING 'THE BATTLE' - FINALE
17.30 - 19.00 SKATEBOARD The skateboarding show